O firmie

Drukarnia DEM DRUK to doświadczeni profesjonaliści w swojej branży. Szybkość działania, niezawodność i wysoka jakość produktu lub usługi to cechy, których sami szukamy będąc konsumentem. Dbamy o to, aby wykonywany przez nas produkt był oparty na tych zasadach. Prowadzimy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez przygotowanie projektu graficznego, aż po końcowe jego uszlachetnianie. Wykonamy dla Was ulotki, katalogi, foldery, plakaty, teczki firmowe, wizytówki, naklejki na papierze samoprzylepnym, notesy, bloczki na samokopi z opcją numeracji i perforacji, kalendarze czterodzielne, trójdzielne, jednodzielne, kalendarze biurkowe, biuwary na biurko, kalendarze indywidualne już od 1 sztuki, kalendarze na spirali lub pojedyncze na listwie, książki i opakowania jednorazowe do gastronomii i nie tylko, nadruk na kopertach itp.

Oferujemy spersonalizowane nadruki na opakowaniach jednorazowych np. opakowanie  do frytek z sosjerką, popcornu, pudełkach czy tackach do zapiekanek, opakowaniach do hamburgerów, kurczaków, na ciastka, pączki itp. Każde opakowanie wykonane jest z wysokiej jakości kartonu i zostały tak skonstruowane, aby pochłaniały temperaturę i tłuszcz, utrzymując jednocześnie świeżość i chrupkość produktu. Ważnym aspektem w przypadku takich produktów jak frytki czy churros jest umieszczenie wygodnego pojemnika do sosów wewnątrz rożka, dzięki czemu konsument może iść i jeść jednocześnie trzymając frytki i sos. Pamiętajmy też, że stosując opakowania kartonowe przyczyniamy się do ochrony środowiska. Opakowania kartonowe mają charakter produktu jednorazowego i całkowicie nadają się do recyklingu. Kartony do żywności są bardzo lekkie – ich waga wynosi zaledwie kilka procent wagi całego produktu. Ze względu na swój regularny, w większości prostopadłościenny kształt, optymalnie wpisują się w wymagania logistyczne i przechowalnicze.
Do proponowanych wzorów opakowań możemy wykonać dla Państwa indywidualny projekt graficzny, który będzie unikatowy i zauważalny dla konsumentów. Opakowania z Waszym logo pozwalają wyróżnić się wśród konsumentów spożywających „w biegu” na konkurencyjnym rynku HoReCa (Międzynarodowy Związek Krajowych Organizacji Hotelarskich, Restauracyjnych i Kawiarnianych)

Zapraszamy do współpracy

French French English version Nederlands Nederlands